для новорічного столукупили 1кг апельсин і 1кг яблук.Скільки коштує така покупка,якщо за 7 кг апельсинів треба заплатити 63 грн ,а за 9кг яблук 36 грн? Іобернену скласти задачу.
Ответы
Ответ дал:
0
63:7= 9(грн) -1 кг апельсинов, 36:9=4 (грн) 1 кг яблок, покупка стоит 13 грн
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад