для iдальнi закупили 8 пакетiв гречаноi крупи по 6гр за кожний i 12 пакетiв манноi крупи, цiна яких у 2 рази менша. яка загальна вартiсть покупки?
Ответы
Ответ дал:
0
6/2=3 гр цiна гречаноi крупи
8*6=48 гр
12*3=36 гр
48+36=84 гр
8*6=48 гр
12*3=36 гр
48+36=84 гр
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад