• Предмет: Физика
  • Автор: D1413
  • Вопрос задан 10 лет назад

По похилій площині довжиною 50 м піднімають тіло масою 4 кг, прикладаючи силу 0,025 кН. Який ККД похилої площини висотою 20 м?

Ответы

Ответ дал: kirills1
0
η = А полезная / А затраченная * 100 % 

А полезная = P * h 

P - вес 
h - высота ( 20 м ) 

P = m * g 

m - масса ( 4 кг ) 
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг ) 

P = 4 * 10 = 40 H 

А п = 40 * 20 = 800 Дж 

А затраченная = F * S 

F - сила ( 0,025 кН = 25 Н ) 
S - путь ( 50 м ) 

А з = 25 * 50 = 1250 Дж 

η = 800 / 1250 = 0,64 * 100 = 64 % 
Вас заинтересует