яка індукція магнітного поля, яке на провідник довжиною 5 см, по якому протікає струм2,5 А і розміщений перпендикулярно до лінії магнітної індукції, діє з силою 50мН?
Ответы
Ответ дал:
0
B=FI*l, F= 50mH, I=2,5 A. l= 5 cm
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
11 лет назад