Ответы
Ответ дал:
0
Купили 3 олівці, заплатили 9 грн. та 7 ручок. Дізнатися, скільки заплатили за 1ручку,якщо відомо, що один олівець дешевше від однієі ручки на 5 грн?
9:3=3(коштує 1 олівець)
3•7=56(коштує 7 ручок)
56:7=8(коштує 1 ручка)
Відповідь:за одну ручку заплатили 8 гривень.
9:3=3(коштує 1 олівець)
3•7=56(коштує 7 ручок)
56:7=8(коштує 1 ручка)
Відповідь:за одну ручку заплатили 8 гривень.
Ответ дал:
0
Дуже дякую!
Ответ дал:
0
там помилка у рішенні,ось правильно:9:3=3. 3+5=8(коштує одна ручка)
Ответ дал:
0
Я вже побачила, але я ще думаю що ліпше буде написати так: скільки заплатили за ручки? замість скільки заплатили за 1 ручку? Так чи ні?
Ответ дал:
0
можна й так,але ж у попередній задачі питалося на скільки 1 олівець дешевше за 1 ручку, от я й подумала,що краще буде так.
Ответ дал:
0
Дякую!
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад