діалоги на тему розмова між вчителем та учнем тема головні та другорядні члечення.


deto4kaa: мне нужно сложить диалог
deto4kaa: между учителем и учиником
deto4kaa: тільки на украинскій мові
deto4kaa: між учеником та вчителем
deto4kaa: а не учнями
Аноним: О. Я не могу ответ добавить клянусь
deto4kaa: спасибо
deto4kaa: за помощь
Аноним: 12 час. Я пойду
Аноним: 12 час. Я пойду

Ответы

Ответ дал: Кетрин0205
12
- Доброго ранку, діти
- Доброго ранку, Маріє Олександрівне
- Діти, чи знаєте ви щось про другорядні члени речення?
- Так, їх існує тільки три. Це додаток, означення , обставина,- віповів учень на запитання вчительки
- Так, ти правий. Другорядні члени речення поділяють на три типи: додаток, означення, обставина. Додатком називається другорядний член речення, що означає предмет, на який спрямована дія або розповсюджується стан чи ознака, і відповідає на питання непрямих відмінків кого? чого? ким? чим? кому? чому? кого? що? на кому? на чому? Хтось може нависти приклад речення з додатком?
-Ми пішли до бабусі, Ми- це підмет, пішли - це присудок, до бабусі-це додаток. Це речення складається з головних та другорядних членів речення,- відповіла відмінниця.
- Так, молодець. Гарно засвоїла минулий матеріал про головні члени речення. Означенням називається другорядний член речення, який вказує на ознаку предмета і відповідає на питання який? чий? котрий? (у всіх родових, числових і відмінкових формах) скільки? Хтось може навести приклади?
- Я маю гарне взуття . Гарне- це означення.
- Молодець. Обставинами називаються другорядні члени речення, які вказують на місце, час, мету, спосіб дії. Ось приклади речення з обставиною, напишіть у себе в зошиті. Це буде вашим домашнім завданням

Аноним: Структурна схема речення - Коли тебе мужність покине крилата, байдужість підступить, душа обміліє, знайди безіменну могилу солдата І вічний вогонь, що над ним пломеніє ? I надпишiть над кожним словом ,якою воно э частиною мови.
Кетрин0205: а мій діалог не підходить?
Вас заинтересует