• Предмет: Физика
  • Автор: nmedaregle
  • Вопрос задан 10 лет назад

Скільки нікелю виділиться на катоді при електролізі за 1 год при силі струму 10А?

Ответы

Ответ дал: k1598
0
m = kIt
k = 0,30*10^-6 кгКл
t = 1 год = 31536000 с
m = 0,30 *10^-6 * 31536 * 10^3 * 10 = 94,608 кг ≈ 95 кг
Вас заинтересует