• Предмет: Математика
  • Автор: bracilljuda
  • Вопрос задан 9 лет назад

Для школи - інтернату купили 3 однакових холодильники і 2 пральні машини ціна холодильника а грн а пральної машини b грн. Скільки коштує вся покупка ? слади вираз.

Ответы

Ответ дал: ovrashko67
0
3а+2в грн коштуэ вся покупка
Вас заинтересует