• Предмет: Физика
  • Автор: artempacv
  • Вопрос задан 10 лет назад

Визначте довжину колової орбіти штучного супутника Землі,якщо він
обертається на відстані 300 км від поверхні Землі. Вважайте, що радіус Землі
дорівнює 6400 км

Ответы

Ответ дал: soloveyyulechk
0
R=6400+300=6700 км.С=2пR= 2п*6700=42097,3 .
Вас заинтересует