• Предмет: Химия
  • Автор: madamkaratsyub
  • Вопрос задан 10 лет назад

До 20% розчину солі масою 300г додали 40г тієї самої солі.визначте масову частку солі в отриманому розчині.

Ответы

Ответ дал: jnona
0
маса солі у 1 розчині: 300г х 0,2 = 60г
маса золі у 2 розчині: 60г + 40г = 100г
масова частка солі у 2 розчині: 100г х100%/300г= 33,3%
Ответ дал: madamkaratsyub
0
❤️
Вас заинтересует