Ответы
Ответ дал:
0
1) 56:7=8грн заплатили за один рушник
2) 32:8=4шт можно купити за 32грн
2) 32:8=4шт можно купити за 32грн
Ответ дал:
0
56 ; 7 =8 32: 8 = 4 штуки
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад