• Предмет: Математика
  • Автор: Makspeta12
  • Вопрос задан 9 лет назад

За 7 рушників заплатили 56грн.Скільки таких рушників можна купити за 32грн?

Ответы

Ответ дал: Еленка28012
0
1) 56:7=8грн заплатили за один рушник
2) 32:8=4шт можно купити за 32грн
Ответ дал: ssimivol
0
56 ; 7 =8    32: 8 = 4 штуки
Вас заинтересует