• Предмет: Физика
  • Автор: Nesty12
  • Вопрос задан 11 лет назад

Яку роботу виконує струм у електродвигуні підйомника за 20 с, якщо за напруги 380 В сила струму у двигуні дорівнює 25 А?

Ответы

Ответ дал: mayday
0

A=UIt; A=380B*25A*20c=190000Дж=190кДж

Вас заинтересует