• Предмет: Физика
  • Автор: Pomonkeypo
  • Вопрос задан 10 лет назад

бігун за 2 години пройшов пів марафона рухався зі швидкістю 2.5 м/с Визначте який він шлях пройшов

Ответы

Ответ дал: EleyWP
0
S=V x t=7200 x 1.5=10800м
2 часа=7200сек
Вас заинтересует