Масова частка золота у його сплаві зі сріблом складає 36%. Знайти масу золота, що міститься в 520г. такого сплаву
Ответы
Ответ дал:
0
w(X) = m(X)/m
m(Au) = 0,36*520 = 187,2 г
Ответ: 187,2 г
m(Au) = 0,36*520 = 187,2 г
Ответ: 187,2 г
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад