• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 9 лет назад

щось не можу додуматися як робити

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Хрустунчик1
0
90-76=14(п.)
56:14=4(грн.)-коштує 1 пиріжок
90×4=360(грн.)-вартість пиріжків із сиром
76×4=304(грн)-вартість пиріжків з яблуками
Ответ дал: Аноним
0
Спасибо тебе! Молодец! Помогла мне!
Вас заинтересует