• Предмет: Математика
  • Автор: annaslesarchuk
  • Вопрос задан 9 лет назад

Допоможіть рішити задачу. Кілограм цукерок дорожчій за кілограм печива на 20,8. за 8 кг цукерок заплатили стільки ж скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1кг цукерок? 1 кг печива?

Ответы

Ответ дал: марк118
0
от села до города 120км
Вас заинтересует