Ответы
Ответ дал:
0
Яблоки - 5 кг, по 9 грн
Киви - 1 кг, по 18 грн
Стоимость покупки - ?
5×9=45 (грн) - заплатили за все яблоки.
1×18=18 (грн) - заплатили за все киви.
45+18=63 (грн) - стоимость покупки.
Ответ: 63 грн.
Киви - 1 кг, по 18 грн
Стоимость покупки - ?
5×9=45 (грн) - заплатили за все яблоки.
1×18=18 (грн) - заплатили за все киви.
45+18=63 (грн) - стоимость покупки.
Ответ: 63 грн.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад