Одна із сторін трикутника дорівнює 7 см. Знайти висоту, проведену до цієї сторони, якщо площа трикутника дорівнює 35см в квадраті
Ответы
Ответ дал:
0
SΔ=(a*h)/2
a=7 см
35=(7*h)/2
h=10 см
a=7 см
35=(7*h)/2
h=10 см
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад