Відомо що 5 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кілограмів груш можна купити замість 35 кг яблук?
Ответы
Ответ дал:
0
5/4=35/х
х=35*4:5
х=28 (кг) -груш можна купить
х=35*4:5
х=28 (кг) -груш можна купить
Ответ дал:
0
Спасибо
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад