один кілограм цукерок коштує а грн , а один кілограм печива в грн .
Скільки коштує 1 кг цукерок і 4 кг печива разом?
варіанти відповіді : а)4ав , б)5ав, в)4а+в, г)а+4в
Ответы
Ответ дал:
0
Вiдповiдь: г) а + 4b.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад