уявіть що термометр для вимірювання температури на вулиці замість спирту заповнили водою Чому такий термометр буде незручним
Ответы
Ответ дал:
0
Вода при температурі від 0 до 4° С - стискується. Адже стовбчик термометра буде опускатися. При температурі меньше 0° С, вода замерзне.
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
11 лет назад