• Предмет: Математика
  • Автор: 198645
  • Вопрос задан 9 лет назад

Купили три пачки печива Орео по 4грн iцукерок на 39грн .Яка вартiсть усiей покупки.

Ответы

Ответ дал: nikacr14
0
Будет вартість покупок:
1) 3*4=12(грн)-три пачки орео
2) 39+12=51(грн)-вартість усіїю покупки
В-дь: 51 грн вартість усіеї покупки.

Вас заинтересует