Ответы
Ответ дал:
0
m
n(кількість речовини) = -----
M
Mr=M(H2O)= 1*2+ 16 = 18 г/моль
200 г
n(H2O) = --------- = 11.1 моль
18 г/моль
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад