Шкільна їдальня закупила 24 кг. сушених яблук по 14 грн. та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кг. суміші сухофруктів?
Ответы
Ответ дал:
0
1)24*14=336(грн)-стоимость яблок
2)12*20=240(грн)-стоимость груш
3)336+240=576(грн)-стоимость сухофруктов
4)24+12=36(кг)-масса сухофруктов
5)576:36=16(грн)-цена 1 кг сухофруктов
Вас заинтересует
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад