дам 35 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а)
Купуючи хліб,Настя витратила одну цілу одну двадцяту грн,молокопродукти обійшлися у пять цілих пять сьомих раз дорожче,ніж хліб.За цукерки дівчинка заплатила одну цілу три пятих гривні.Скількт коштує вся покупка?
б)
Олена провела у селі в бабусі дві пятих літніх канікул,чотири девятнадцятих у таборіі ще 37 днів у дома.Скільки днів тривали канікули
в)
k:12+3 2/3=3 17/21
Ответы
Ответ дал:
0
1)1 120*5 57=2120*407=61=6грн-стоит молоко.
2)1 120+6+1 35=1 1120+5 2020+1 1220=7 4320=9 320грн-стоит покупка.Как-то так :)
2)1 120+6+1 35=1 1120+5 2020+1 1220=7 4320=9 320грн-стоит покупка.Как-то так :)
Ответ дал:
0
Блин я не понял
Ответ дал:
0
Типа
Ответ дал:
0
попробуй ты по интернету найти
Ответ дал:
0
я не могу :(
Ответ дал:
0
какая книжка
Вас заинтересует
6 лет назад
6 лет назад
9 лет назад
9 лет назад