• Предмет: Физика
  • Автор: vkonofolska
  • Вопрос задан 9 лет назад

з яким прискоренням рухався автомобіль якщо за дві секунди його швидкість зросла від 36 км/год до 72 км/год допоможіть будь ласка

Ответы

Ответ дал: fatt52
0
v1=36/3.6=10 м/с     v2=72/3.6=20 м/с  t=2 c а=?
a=(v2-v1)/t=(20-10)/2=5 м/с²
========================
Вас заинтересует