• Предмет: Математика
  • Автор: vitaliktereshen
  • Вопрос задан 8 лет назад

для класу купили 48 шошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою .яка вартість зошитів купили для класу ?

Ответы

Ответ дал: mila3335
0

1)48•3=144(грн)-коштують 48зошитів
2)3•3=9(грн)-коштує 1зошит
3)72•9=648(грн)
4)648+144=792
Вас заинтересует