• Предмет: Математика
  • Автор: JekaBor
  • Вопрос задан 8 лет назад

Скільки коштують 9 кг цукерок, якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн?

Ответы

Ответ дал: Oldolche
0
247,5 грн

Вирішуємо пропорцією: 
4 кг -- 110 грн 
9 кг -- х 
Ответ дал: Ярослав334
0
110:4=27,5
Ответ дал: Ярослав334
0
27,5*9=247,5
Вас заинтересует