купили 2кг печива и 1кг цукерок и завсю покупку заплатили 50грн скильки коштуэ кг цукерок якщо цукерки дорожщи за печево на 8грн
Ответы
Ответ дал:
0
1)50 грн.-8 грн=42 грн.- коштують 3 кг печива
2)42:3=14 грн - коштуэ 1 кг печиваъ
3)14+8=22 грн - коштуэ кг цукерок
Видповидь: 1 кг цукерок коштуэ 22 грн
2)42:3=14 грн - коштуэ 1 кг печиваъ
3)14+8=22 грн - коштуэ кг цукерок
Видповидь: 1 кг цукерок коштуэ 22 грн
Ответ дал:
0
нехай 1 кг печива коштує х - 8 ,а 1 кг цукерок х тоді маємо рівняння
2(х-8)+ х=50
2х-16+х=50
3х=66
х=22
2(х-8)+ х=50
2х-16+х=50
3х=66
х=22
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
6 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад