• Предмет: Химия
  • Автор: daniknicevich
  • Вопрос задан 9 лет назад

Відносна густина деякого газу за повітрям 1,52.Який об'ем за нормальних умов займає 0,88 г цього газу?Срочно!!!

Ответы

Ответ дал: naugros
0
находимо масу газу=D (пов)*Mr(пов)=1,52*29=44

44гр----------------22,4л
0,88г----------------хл
хл=0,88*22,4/44=-0,448 літра
Ответ дал: daniknicevich
0
А что значит хл?
Ответ дал: naugros
0
об,єм
Вас заинтересует