Помогите пожалуйста , срочно!!!!! на завттра задали !!!! помогите !!!!! обчисліть обьем ацетилену для повного гідрування якого витратили 20 літрів водню
Ответы
Ответ дал:
0
Складаємо рівняння гідрування й проставляємо дані задачі.
x 20
C₂H₂ + 2H₂ = C₂H₆
22,4 44,8
Як бачимо з рівняння, гідрування 1 молю ацетилену потребує 2 моля
водню. (1 моль - 22, 4 л). Можна скласти пропорцію:
22, 4 л ацетилену - 44,8 л водню
х 20 л водню
х = 22,4 х 20 : 44,8 = 10 л - ацетилену
x 20
C₂H₂ + 2H₂ = C₂H₆
22,4 44,8
Як бачимо з рівняння, гідрування 1 молю ацетилену потребує 2 моля
водню. (1 моль - 22, 4 л). Можна скласти пропорцію:
22, 4 л ацетилену - 44,8 л водню
х 20 л водню
х = 22,4 х 20 : 44,8 = 10 л - ацетилену
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад