Двоє чоловіків замовили в розсадника 28 однакових саджанців вишень.Як вони мають розділити ці саджанці,якщо один заплатив 360грн,а другий 480грн.
Ответы
Ответ дал:
0
1) 360 + 480 = 840 грн - заплатили за все.
2) 840 грн : 28 = 30 грн - цена 1 шт.
3) 360 грн : 30 = 12 шт - первому - ОТВЕТ
4) 480 грн : 30 = 16 шт - второму - ОТВЕТ
или
4а) 28 шт - 12 = 16 шт - второму - ОТВЕТ
2) 840 грн : 28 = 30 грн - цена 1 шт.
3) 360 грн : 30 = 12 шт - первому - ОТВЕТ
4) 480 грн : 30 = 16 шт - второму - ОТВЕТ
или
4а) 28 шт - 12 = 16 шт - второму - ОТВЕТ
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
6 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад