1.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупка?Склади вираз.
2.Для спортивного клубу придбали 8 тренажерів і 3 штанги.За всю покупку заплатили а грн.Скільки коштує тренажер,якщо відомо,що штанга коштує в грн.?Склади вираз.
Ответы
Ответ дал:
0
1. 3а+2в = стоимость всей покупки
2. (а-3в)/8 - стоит один тренажер
Ответ дал:
0
1)3а+2в-ціна покупки
2)а-3в/8-ціна тренажера
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад