Масова частка (%) Оксигену в натрій тіосульфаті Na2S2O3
Массовая доля (%) кислорода в тиосульфата Na2S2O3
Ответы
Ответ дал:
0
M(Na2S2O3)=158 г/моль
m(O)=16*3 = 48 г
ω(О)=48 г/158 г*100% = 30,38%
Відповідь: 30,38%
m(O)=16*3 = 48 г
ω(О)=48 г/158 г*100% = 30,38%
Відповідь: 30,38%
Вас заинтересует
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад