мама купила 8 кг цукру за 56 грн.Скільки кілограмів цукру зможе купити мама за 64 грн,якщо цукор подорожчав на 1 грн за 1 кг?
Ответы
Ответ дал:
0
56:8=7гр стоит 1кг цукра
7+1=8гр стоит цукра после подоржания
64:8=8кг она может купить
ответ 8кг
7+1=8гр стоит цукра после подоржания
64:8=8кг она может купить
ответ 8кг
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад