Скільки грамів алюмінію, що містить 6% домішок прорегувало з хлоридною кислотою, якщо при цьому виділилось 11,2 водню?
Ответы
Ответ дал:
0
Кол-во вещества H2 = 11,2 / 2 = 5,6 моль
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
Кол-во вещества Al = 5,6 / 1,5 = 3,733 моль
m(Al) = 3,733 * 27 =100,8 г
m(Al техн) = 100,8 / 0,94 = 107,23 г
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
Кол-во вещества Al = 5,6 / 1,5 = 3,733 моль
m(Al) = 3,733 * 27 =100,8 г
m(Al техн) = 100,8 / 0,94 = 107,23 г
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад