Куплено 119кг картопли и 24кг морквы заплатылы за всю покупку 310грн. Скилькы коштуе 1кг морквы якщо 1кг картопли 2грн?
Ответы
Ответ дал:
0
1 кг картошки стоит 2 грн
зн за картошку заплатили 119*1=119 гривен
за морковь 310-119=191 грн
моркови купили 191/24=7 23/24 грн
зн за картошку заплатили 119*1=119 гривен
за морковь 310-119=191 грн
моркови купили 191/24=7 23/24 грн
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад