• Предмет: Химия
  • Автор: ЭИЭ
  • Вопрос задан 10 лет назад

На основі реакції гідратації етилену здійснюють широко розповсюджений спосіб добування етанолу з природного газу. Скільки кілограмів етанолу можна добути з 1 м3 природного газу, об`ємна частка етилену у якому 6%?

Ответы

Ответ дал: Indian
0

C2H4+H2O=C2H5OH

V C2H4=1000*0.06=60 л

n C2H4=60/22.4=2.678 моль

n C2H5OH=2.678 моль

m C2H5OH=2.678*46=123.2 г=0.1232 кг

 Если я правильно понял

 

 

 

 

Вас заинтересует