200гр. цукерок коштують 2грн 40 коп.а 300 гр. печыва-2грн.25коп.На скилькы 1 кг цукерок дорожчый за 1кг печыва?
Ответы
Ответ дал:
0
100гр цукерок-1грн.20коп,значит 1кг цукерок-12грн.
2,25:3= 0,75коп-100гр печыва
1кг печыва =7грн.50 коп
12 грн - 7 грн. 50 коп= 4 грн 50 коп
ответ на 4 грн. 50 коп
2,25:3= 0,75коп-100гр печыва
1кг печыва =7грн.50 коп
12 грн - 7 грн. 50 коп= 4 грн 50 коп
ответ на 4 грн. 50 коп
Вас заинтересует
2 года назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад