Помогите пожалуйста решить задачу:
Катер плив 1,6 год роти течії і 2,4 год за течією. На скільки більше проплив катер рухаючись за течією річки ніж проти течії,якщо швидкість течії дорівнює 2,1 кмгод,а власна швидкість катера - 28,2 кмгод?
Заранее спасибо...
Ответы
Ответ дал:
0
28,2-2,1=26,1км/год-V против течения 28,2+2,1=30,3км/год-V pf течениtv 26,1 умн. 1,6=41,76 30,3 умн. 2,4=72,72 72,72-41,76=30,96
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад