камінь масою 500 грам кинули вертикально в гору зі швидкістю 20метрів на секунду
визначте Ек і Еп камня на висоті 10 метрів
Ответы
Ответ дал:
0
m=500грамм в СИ 0.5кг
V=20м/c
р=10м
Ек-? Еп-?
Решение
Еп=gmh=10н/кг*0.5кг*10м=50Дж
Ек=mV^2/2=0.5кг*20^2м/c/2=100Дж
V=20м/c
р=10м
Ек-? Еп-?
Решение
Еп=gmh=10н/кг*0.5кг*10м=50Дж
Ек=mV^2/2=0.5кг*20^2м/c/2=100Дж
Вас заинтересует
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад