за 5 кг. апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 22 грн а за 6 кг апельсинів і 2 кг лимонів 18 грн. скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів?
Ответы
Ответ дал:
0
5x + 4y = 22
6x + 2y = 18
Решение способом сложения
- 12х - 4у = - 36
- 7х = - 14
Х = 2 ( гривны ) 1 кг апельсинов
6•2 + 2у = 18
2у = 18 - 12
у = 3 ( гривны ) 1 кг Лимонов
6x + 2y = 18
Решение способом сложения
- 12х - 4у = - 36
- 7х = - 14
Х = 2 ( гривны ) 1 кг апельсинов
6•2 + 2у = 18
2у = 18 - 12
у = 3 ( гривны ) 1 кг Лимонов
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
6 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад