• Предмет: Математика
  • Автор: Жека12345888
  • Вопрос задан 8 лет назад

пачка вафель "Лимонні" , масою 80 г, коштує 3 грн , 60 коп. Скільки коштує 1 кг таких вафель?

Ответы

Ответ дал: TheTrainToOtherCity
0
80 г - 360 коп
1000 г - х коп
1000 г/ 80 г = х/ 360 коп
х=1000×360/80 = 4500 коп

Ответ: 45 грн
Ответ дал: koptenoks
0
составим пропорцию
80гр-----3,6
1000гр-----?
значит: ?= 3,6*1000/80=45гр
Вас заинтересует