У разі хімічного опіку кислотою необхідно обробити шкіру розчином з масовою часткою соди 2 %. Яку масу соди необхідно додати до 200 мл (ρ = 1 г/мл) води для приготування згаданого розчину?
Ответы
Ответ дал:
7
200 мл -98%
х мл - 2%
200*2:98= 4мл
ответ 4 милилитра
х мл - 2%
200*2:98= 4мл
ответ 4 милилитра
suhovoi:
извените 4 грамма
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад