• Предмет: Математика
  • Автор: Питаннячко
  • Вопрос задан 8 лет назад

Три однакові олівці коштують на 24 грн. більше ніж один такий олівець. Скільки коштує один олівець?



в учебнике сноска* - ответ 12

Ответы

Ответ дал: tk77
0
три олівці коштують 36 грн.
один -12 грн.
36-12 = 24 грн.
Вас заинтересует