Для клільної їдальні купили на 864 грн сиру, по 96 грн, за кілограм, і на 680 грн масла, по 85 грн за кілограм. На скільки більше кілограмів купили сиру,ніж масла
Ответы
Ответ дал:
0
864:96=9
680:85=8
9-8=1
в:на 1 кг
680:85=8
9-8=1
в:на 1 кг
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
10 лет назад