• Предмет: Математика
  • Автор: alexdymarchuk
  • Вопрос задан 8 лет назад

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы

Ответ дал: островафиджи
0
1) 36*8=288 грн заплатив Петрик
2) 288:24=12 кг іншого печива зможе купити Петрик
Вас заинтересует