• Предмет: Математика
  • Автор: Fotinia61
  • Вопрос задан 10 лет назад

133 задача математика 5 класс

Приложения:

Ответы

Ответ дал: KlaraZaharovna
0
110-78=32коп-коштуе 2груші та 2 лимони
32-22=10коп-коштує 1 лимон
32-(10*2)=12коп коштує 2 груші
12/2=6коп коштує одна груша
(5*6)+(3*10)=60коп коштує 5 груш і 3 лимона
(110-60)/10=5коп коштує яблуко

Вас заинтересует