• Предмет: Алгебра
  • Автор: chistikpozitiv
  • Вопрос задан 8 лет назад

Магазин придбав олівці у коробках у виробника за певну ціну. Тепер він їх продає або по 10 гривень за одну коробку, або по 20 гривень за 3 коробки. Виявилось, що прибуток при продажі однієї коробки олівців та при продажі трьох коробок олівців – однаковий. За якою ціною магазин придбав олівці ДАЮ 15 БАЛЛОВ ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО

Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.

Вас заинтересует