• Предмет: Математика
  • Автор: galina000
  • Вопрос задан 10 лет назад

гануся купила 2 морозива і 1 тістечко. Заплатила 4 грн. 50 коп. Якби вона купила 1 морозиво і 2 тістечка то заплатила б 6 гривень Скільки коштує морозиво і 1 тістечко?

Ответы

Ответ дал: etfar
0
1 морозиво коштує-1 гривню,1 тістечко-2.50.
1+1+2.50=4.50
1+2.50+2.50=6
Вас заинтересует